Pohřební služby

Pohřební služby

Jsme pohřební služba s rodinnou tradicí a pohřební služby poskytujeme od roku 1992. Důstojné rozloučení je jedna z posledních služeb, které můžeme zesnulému prokázat. Každý člověk si zaslouží naši úctu a pokoru na jeho poslední cestě. Rádi Vám v těchto nejsmutnějších chvílích pomůžeme, poskytneme naši podporu a zajistíme všechny potřebné věci.

Samozřejmostí je smlouva a cenová kalkulace ihned na místě.

Na přání přijedeme k Vám domu a sjednáme vše potřebné a vy tak nikam nemusíte. Následně urnu přivezeme.

Speciální rozloučení

U Vás doma, na zahradě Vašeho domu, v divadle, na sportovišti a podobně. Na Vámi zvolené místo rozloučení zajistíme převoz zesnulého, katafalk, smuteční vazbu, hudbu reprodukovanou či živou kapelu, řečníka či kněze. Po skončení rozloučení převezeme zesnulého k uložení do hrobu/hrobky nebo ke zpopelnění do krematoria.

Pohřeb bez obřadu

Zpopelnění zesnulého bez obřadu v krematoriu Strašnice či Krematorium Mělník bez účasti příbuzných

Pohřeb s obřadem

Ve Vámi zvolené obřadní síni v Praze či Středočeském kraji se uskuteční rozloučení se zesnulým.

Například: Krematorium Strašnice, Krematorium Motol, Nová obřadní síň na Olšanském hřbitově, obřadní síň Davle u Prahy, obřadní síň Řevnice apod.

Pohřeb do hrobu/hrobky

Zajišťujeme uložení zesnulé/ho do hrobu nebo hrobky, či uložení urny a veškeré služby s tím spojené. To znamená převoz zesnulé/ho na vámi vybraný hřbitov, kde se uložení uskuteční, výkop hrobu, smuteční vazbu, hudbu – reprodukovanou nebo živou, řečníka či kněze a další Vaše požadavky.

Pohřeb církevní

Zajišťujeme církevní obřad v kterémkoliv kostele který se nachází na území České republiky

Rozloučení s urnou

Na přání zajistíme rozloučení s urnou. Urnu přivezeme k místu Vámi určeném a zařídíme obřad.

Převoz po celé ČR

Zajišťujeme převoz zesnulých po celé ČR.

Smuteční oznámení

Při sjednání v našich kancelářích na Zbraslavi a Jílovém u Prahy zajistíme tisk smutečního oznámení – parte. Budete si moci vybrat z velkého množství rámečků, obrázků a veršů. Vyberete si takové, které bude splňovat vaše představy a poté Vám bude ihned vytištěno. Zasíláme i elektronicky.

Smuteční vazba

Naše pohřební služba zajišťuje kompletní smuteční vazbu – kytice na položení, kytice na rakev a věnce, ať z živých nebo umělých květů včetně pohřební stuhy s textem, který si sami zvolíte.

Vyrobíme i individuální smuteční vazbu.

Rakve

Nabízíme široký výběr rakví v různých provedeních, samozřejmostí jsou i nadstandardní velikosti.

Urny

Nabízíme ozdobné obaly, do kterých se vloží úřední obal který se vloží do kolumbária.

Ostatní pohřební služby

Dáváme možnost podílet se na úpravě a oblékání zemřelé osoby
Návštěva zemřelého v našich prostorech - soukromé a diskrétní rozloučení v naší rozlučkové místnosti na kraji Prahy
Zajištění podkladů pro úmrtní list
Smuteční oznámení vyhotovené ihned při objednávce pohřbu.
Nabídka smutečních květin a stuh včetně dodání na místo určení
Zajištění přítomnosti objednavatele u kremace
Dělení popela do více uren nebo pro památeční šperky a vzpomínkové předměty

Naše pohřební služba zajišťuje rozloučení pro klienty z kulturních, společenských a politických sfér včetně příslušníků bezpečnostních sborů, zahrnující speciální smuteční služby včetně veškerých protokolem určených poct a ceremonií.

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

Ve smyslu a podle ustanovení §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění předpisů pozdějších, s odkazem na občanský zákoník č. 89/2012 Sb. se poskytuje spotřebiteli (klientu) tato INFORMACE o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů:

  • Prodávající informuje spotřebitele jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnovat též internetovou adresu tohoto subjektu, kterým je Česká obchodní inspekce www.coi.cz. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvádějí se tyto informace i na těchto internetových stránkách.
  • V případě sporu mezi spotřebitelem a prodávajícím, který se nepodařilo mezi stranami urovnat přímo, poskytne prodávající spotřebiteli informace uvedené v odstavci 1 v listinné podobě nebo na jiném trvalém nosiči dat.

Zásady ochrany osobních údajů pohřební služby

Podrobnosti zde >>>