Dvořák Jiří - pohřební služby - idatabaze.cz
Kdo v srdcích žije, neumírá...

Pohřební služby

Jsme firma s rodinnou tradicí a pohřební služby poskytujeme od roku 1992. Důstojné rozloučení je jedna z posledních služeb, které můžeme zesnulému prokázat. Každý člověk si zaslouží naši úctu a pokoru na jeho poslední cestě. Rádi Vám v těchto nejsmutnějších chvílích pomůžeme, poskytneme naši podporu a zajistíme všechny potřebné úkony.

Speciální rozloučení

U Vás doma, na zahradě Vašeho domu, v divadle, na sportovišti a podobně. Na Vámi zvolené místo rozloučení zajistíme převoz zesnulého, katafalk, smuteční vazbu, hudbu reprodukovanou či živou kapelu, řečníka či kněze. Po skončení rozloučení převezeme zesnulého k uložení do hrobu/hrobky nebo ke zpopelnění do krematoria.

Pohřeb bez obřadu

Zpopelnění zesnulého bez obřadu v obřadní síni

Pohřeb s obřadem

Ve Vámi zvolené obřadní síni se uskuteční civilní nebo církevní obřad a poté proběhne samotné zpopelnění zesnulé/ho.

Pohřeb do hrobu/hrobky

Zajišťujeme uložení zesnulé/ho do hrobu nebo hrobky, či uložení urny a veškeré služby s tím spojené. To znamená převoz zesnulé/ho na vámi vybraný hřbitov, kde se uložení uskuteční, výkop-zasypání hrobu, smuteční vazbu, hudbu – reprodukovanou nebo živou , řečníka či kněze a další vaše požadavky.

Pohřeb církevní

Zajišťujeme církevní obřad v kostele a vše s tím spojené - kněze nebo řečníka, reprodukovanou nebo živou hudbu, vazbu.

Rozptyl

Na přání zesnulé/ho lze provést rozptyl ostatků, který se provádí na rozptylových loučkách – místa k tomu určená.

Převoz po celé ČR

Zajišťujeme převoz zesnulých po celé ČR. Smuteční oznámení Při sjednání zajistíme tisk smutečního oznámení – parte. Budete si moci vybrat z velkého množství rámečků, obrázků a veršů. Vyberete si takové, které bude splňovat vaše představy a poté Vám bude ihned vytištěno.

Smuteční vazba

Zajišťujeme kompletní smuteční vazbu – kytice na položení, kytice na rakev a věnce, ať z živých nebo umělých květů včetně pohřební stuhy s textem, který si sami zvolíte.

Rakve

Nabízíme široký výběr rakví v různých provedeních, samozřejmostí jsou i nadstandardní velikosti.

Urny

Nabízíme ozdobné obaly, do kterých se vloží plastová urna a můžete si jej tak vystavit na hrobě. Zajišťujeme i štítky se jménem a daty zesnulé/ho.