Dvořák Jiří - pohřební služby - idatabaze.cz
Kdo v srdcích žije, neumírá...

Ceny

Cena pohřbu

Cena pohřbu je závislá na mnoha faktorech a není možné určit cenu pohřbu, pokud nevíme, jak má pohřeb vypadat. Můžeme říct, že ceny pohřbů se pohybují od deseti tisíc až po statisíce. Na vyžádání vám rádi vytvoříme kalkulaci na tel.čísle: +420 728 467 417

Nejlevnější pohřeb

Nejlevnější pohřeb je takzvaný pohřeb bez obřadu, čili samotná kremace. Tento typ pohřbu zahrnuje převoz zesnulého, kremační rakev, smuteční oznámení, kremaci a vyřízení úmrtního listu.

Ekonomický pohřeb

Ekonomická varianta pohřbu je nejlevnějším pohřbem s obřadem. Tento typ pohřbu je možné objednat pouze v obřadní síni v Davli u Prahy (viz foto síně v galerii). Cena zahrnuje převoz zesnulého, smuteční oznámení, rakev, pronájem obřadní síně, základní květinovou výzdobu, kremaci a vyřízení úmrtního listu.

Pohřeb s obřadem

Pohřeb s obřadem je cenově velice rozmanitý. Záleží samozřejmě na typu pohřbu, který zvolíte, ale i na jeho velikosti a honosnosti. Pohřeb žehem vychází přibližně na polovinu základní ceny oproti pohřbu do země. K navýšení základní ceny u obou typů pak dochází, pokud si pozůstalí přiobjednají nějaké nadstandardní služby a podobně. Nejdražší pohřby mohou dosáhnout i ceny v řádech statisíců korun.